חימום

לעבור את החורף בקלות

שאלת מיליון הדולר בישראל בנושא מזג האוויר תהיה תמיד סביב “מה אתם מעדיפים, חורף או קיץ?”. ללא קשר לתשובה ומהו אחוז אוהבי החורף, כולנו סובלים מקור בחורף ולמרות שאנחנו לא נמצאים בארץ קרה, הקור הישראלי מפיל כל שנה קורבנות חולי רבים. כולנו זקוקים לפתרונות חימום לחורף שיהיו אפקטיביים וחסכוניים במיוחד ויאפשרו לנו להפשיר את עצמנו מיד בהגיענו הביתה. על כן יש לדעת אלו אמצעי חימום קיימים ונגישים היום, לדעת מה המשמעויות הבטיחותיות, הכלכליות והיעילות ביותר שיש לשוק להציע.

 

 

 

 

חימום הבית                                                                                                          

לחימום הבית בחורף יש מגוון שלם של אופציות וסוגי חימום, החל ממזגן ועד לחימום תת רצפתי. אך כשאתם באים לבחור את האופן בו תחממו את ביתכם לאורך כל עונת החורף, חשוב שתיקחו בחשבון כמה פרמטרים בסיסיים. הראשון יהיה שתבינו שלא כל תנור חימום מתאים לכל בית. למשל מפזר חום לא יתאים לבית גדול ורווי בחללים. דוגמא נוספת: אם חשקתם בקמין עצים, דעו שמדובר באמצעי חימום שדורש התאמת ארובה, אחזקה, הוצאות גבוהות ומקום לאחזקת העצים. לכן יש להתחשב בתנאים של הבית ובעוד מגוון רחב של שיקולים.  

 

בטיחות מעל הכל                                                                                                  

שיקול נוסף שתצטרכו לקחת בחשבון יהיה נושא הבטיחות – אם אתם הורים לילדים קטנים שמתרוצצים בבית, חשוב שתבדקו באיזה חימום מומלץ ואינו מסוכן בסביבתם של ילדים. גם סוג החום הוא קריטריון שכדאי לחשוב עליו, שכן מזגן לדוג’ הוא חום שמייבש את החלל, פחות מאוורר ומונע כניסה של לחות.

 

חסכון בחשמל                                                                                                                 

שיקול משמעותי בבתים רבים בישראל יהיה העלויות של כל אמצעי חימום, מומלץ לבדוק האם יש בכל אמצעי כזה בורר עוצמת החום, בורר של הטמפרטורה ותרמוסטט או טיימר. אלו יאפשרו שימוש יעיל וחסכוני ביותר בחשמל.

גם אתם רוצים חורף חם ונעים? ב- דקוהיט מערכות הסקה מתקדמות תמצאו אמצעי חימום מתקדמים שיעניקו לחלל  הבית שלכם חום רציף לאורך כל העונה הקרה. צרו קשר כבר עכשיו ב- 1-800-200-262 ונשמח לעזור לכם למצוא את המענה האולטימטיבי לחורף חם במיוחד.

Back to Top